top of page

Творча майстерня

вчителів школи

ВИКОРИСТАННЯ ІКТ

В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!  

У серпні 2017 та 2018  я була обрана Майкрософт до участі у спеціальній програмі. Вчителі - новатори експерти Microsoft (MIE експерти) - це учасники ексклюзивної програми, створеної для вчителів, які використовують технології, щоб зробити навчання кращим, а студентські результати вищими. MIE експерти допомагають формувати майбутнє! Вони тісно співпрацюють з Microsoft, привносять інновації в галузь освіти, сприяють ефективному використанню технологій у класі, обмінюються ідеями з колегами по всьому світу й становляться лідерами ідей у сфері високотехнологічной освіти.

На ресурсі Програми багато цікавих курсів. Деякі з них я завантажую на свій канал You Tube.  Подивіться відео. які стосуються дуже корисного ресурсу Sway (з перекладом на українську).

Моя презентація в Sway тут

 Л.П. Іщенко 

Компанія «Microsoft Україна» (http://www.microsoft.ua) та Міністерство освіти і науки України планують співпрацювати в напрямку навчання комп’ютерним компетенціям всіх учителів 100 шкіл, що пілотуватимуть новий стандарт початкової школи в межах реформи середньої освіти в Україні. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілія Гриневич та керівника по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Natalie Dorosh.

У межах співпраці МОН з компанією щодо впровадження ІКТ в освітній процес також розроблено рекомендований план дій Microsoft Education Transformation Framework (https://www.microsoft.com/…/school-systems-…/components.aspx) і концепція програми «Школа майбутнього» (https://www.microsoft.com/…/edu…/school-leaders/default.aspx) – карта впровадження інформаційних технологій.

Ці два документи пропонують МОН візію функціонального застосування ІКТ в освіті, а також механізми для успішного впровадження реформ середньої освіти в частині інформаційних технологій.

Деталі за посиланням: http://mon.gov.ua/…/microsoft-dopomozhe-mon-navchiti-vchit…/

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО. 11-А клас та вчитель Л.П.Іщенко. 

Books
In The Press

ОРГАНІЗОВУЄМО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС / ІНФОРМАЦІЙНА КУЛЬТУРА

Формування інформаційної культури учасників навчально-виховного процесу

ВИКОРИСТОВУЄМО ІКТ / ОНЛАЙН-СЕРВІС KAHOOT!

Онлайн-сервіс Kahoot! як інструмент взаємодії керівника та працівників навчального закладу

ПРАЦЮЄМО З КОМП’ЮТЕРОМ / СЕРВІС EVERNOTE

Сервис Evernote. Повышаем личную продуктивность

Робота з учнями онлайн (змішане навчання). Вчитель Іщенко Л.П. та учні  9-А, 7-Б класів. Навчальні відео про використання Wiki на платформі Wikispaces. 

Інтелектуальний квест з використанням мобільних пристроїв та QR кодів. 10-А клас, вчитель Іщенко Л.П. Учні виконували завдання,які були закодовані, але спочатку треба було ці коди розшукати.

Створення ВЕБ- сторінок. Матеріали до підготовки учнів до QR CODE Квесту з географії та англійської. Вчителі: Є.В.Євлампієва та Л.П.Іщенко.

ЩОДЕННА ГАЗЕТА  ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ШКОЛИ

Minecraft у школі: Microsoft випустила навчальну версію гри

Команда модерторів сайту

Bio
News and Events

Про наш сайт

Ресурс створено за сприянням адміністрації школи.

Настає така критична точка, з якої вчитель вже не може працювати без сучасних технологій. Він починає використовувати різноманітні сервіси не лише задля полегшення своєї роботи, а й для комунікації з колегами, учнями, батьками, суспільством.

Сьогодні такі сервіси як e-mail, пошук в Інтернеті, відеодзвінки стали незамінними, а завдяки їх зручності, – універсальними. Проте існує багато нових потрібних для педагогів інструментів у щоденній роботи, для цікавого навчання й розвитку критичного мислення школярів, які є у вільному доступі та їх варто спробувати.

Ми бажаємо та дуже сподіваємось на те, що цей сайт стане своєрідним майданчиком для широкої співпраці, обміну досвідом та ідеями щодо використання цифрових рішень та різноманітних корисних ресурсів в навчальному процесі.

ТВОРЧА ГРУПА

Освітні концепції

Мы решили представить здесь несколько образовательных концепций,о которых сегодня должен знать каждый педагог.

1.Смешанное обучение Смешанное обучение означает совмещение реального обучения «лицом к лицу» с преподавателем в классе и интерактивных возможностей. В прошлом цифровые материалы играли дополнительную роль и помогали реальному преподавателю. Например, смешанное с традиционным образование означает, что класс собирается «лицом к лицу» в один раз в неделю вместо трех. Вся деятельность по изучения материала, которая раньше происходила в классе, может быть перенесена в Интернет.

2.Синхронное и асинхронное обучение Синхронные онлайн классы предполагают одновременное участие в них студентов и преподавателей. Лекции, обсуждения и презентации случаются в определенное время. Все студенты, желающие принять в них участие, должны быть онлайн в это определенное время. Асинхронные классы проводятся по другому принципу. Преподаватели выкладывают материал, лекции, тесты и задания, доступ к которым может быть осуществлен в любое удобное время. Студентам может даваться временной интервал – обычно это неделя – в течение которого они должны выйти для обучения в Интернет один или два раза, но студенты свободны в выборе этого времени.

3.Виртуальный класс Виртуальный класс – это онлайн обучающая среда. Среда может базироваться в Интернете с доступом к ней через портал или создаваться программным обеспечением, для чего потребуется загрузить установочные файлы. Подобно тому, как в настоящей классной комнате, студент в виртуальном классе участвует в синхронном обсуждении, что означает, что преподаватель и студенты заходят в виртуальную учебную среду одновременно.

4.«Перевернутый» класс (перевёрнутое обучение) «Перевернутый» класс – это обратный метод обучения, когда чтение лекций и изучение предмета происходит онлайн, а домашнее задание выполняется в реальном классе.

Contact

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Отлично! Сообщение получено.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon

Follow me:

bottom of page